Postarám se o administrativní záležitosti vašeho podnikání a komunikaci v angličtině.

Postarám se o administrativní záležitosti vašeho podnikání a komunikaci v angličtině.

DSC 7295 crop

Jako vystudovaná lingvistka jsem po ukončení vysoké školy v roce 2008 zahájila svou profesní dráhu jako lektorka angličtiny, španělštiny a češtiny pro cizince. Zanedlouho jsem však zjistila, že mnohem víc než učit mě baví cizí jazyky využívat v praxi. Když se mi pak na jaře roku 2009 naskytla příležitost pracovat v diplomatickém prostředí a kromě jazykových dovedností rozvíjet i dovednosti organizační, technické a administrativní, neváhala jsem ani chvilku a v oddělení Pronájmů nemovitostí na Americkém velvyslanectví v Praze jsem pracovala 10 let až do mého odchodu na mateřskou dovolenou.

Z asistentky virtuální asistentkou…

Virtuální asistence pro mě znamená propojení mé vášně pro organizovanost, vyřizování, zařizování, komunikaci v angličtině, pořádek ve fakturách, e-mailech, kalendáři s možností práce z domova, kavárny nebo i dětské herny. Je to způsob práce, o němž jsem vždy snila a můj sen se naplňuje.

Jako virtuální asistentka stojím na startu, jako asistentka s 10letou praxí jsem pomohla zajistit a připravit bydlení pro stovky diplomatů a být jim a jejich rodinám oporou v začátcích jejich mise v nové zemi.

Nečekám, až dostanu úkol. Jsem proaktivní a procesem delegování vás provedu.

Zajímáte mě vy, vaše podnikání i vaši klienti. Ti pro mě nejsou bezvýznamná čísla objednávek. Jsou to lidé, kterým vaše služby nebo produkty pomáhají řešit jejich problém, a tak k nim také přistupuji.

Poslouchám, zapisuji si, rekapituluji, ptám se. Když něčemu nerozumím, tak klidně i dvakrát, než vše pochopím. Ale chápu celkem rychle 🙂.

Pracuji s běžnými programy a aplikacemi, které umožňují a usnadňují virtuální předávání práce, tvorbu prezentací, dokumentů, tabulek, apod. Pokud však máte své oblíbené programy, s radostí se je naučím ovládat. 

Orientuji se v prostředí Canvy, WordPressu, Mailerlite, Google aplikacích a učím se používat všemožné aplikace využívající umělou inteligenci.

Co ode mě můžete čekat?

Spolehlivost, pečlivost a jednání na rovinu. Co si domluvíme, to platí. Pokud nemůžeme splnit, co si slíbíme, dáme si to vědět co nejdříve.

Nehledám problémy. Hledám řešení. A věřím, že každá situace řešení má.

Vzdělávám se, učím se a inspiruji se

Mojí velkou oporou, podporou a zdrojem praktických informací je moje mentorka Darja Janíčková a její Klub virtuálních asistentek.

Absolvovala jsem kurzy Pavla Mináře a Pavla Lasáka o Google aplikacích – Gmail, disk, kalendář a Google sheets.

Zajímám se o vývoj umělé inteligence a o nové aplikace, které AI využívají např. k tvorbě textů, grafiky, videí, prezentací, tabulek a dalších aktivit usnadňujících práci na počítači. Zároveň jsem si však vědoma rizik a vím, že mnoho informací, které AI vygeneruje je nutné ověřovat a kontrolovat. V tématu AI se inspiruji zejména knihami a webináři Filipa Dřímalky.

Můj volný čas

ja a deti

Jsem mámou dvou malých rošťáků – Kuby a Rudy a společně s nimi a jejich tatínkem Jirkou trávíme téměř veškerý volný čas. Jezdíme na kole, chodíme do lesa, vyrážíme na výlety do přírody a spíme v autě.

A když počasí nepřeje, tak doma stavíme vláčkodráhy.

Věřím, že delegování činností, bez kterých se žádné podnikání neobejde, ale které vás zdržují od práce ve skutečném flow, je základem vašeho úspěchu.

Zaujal vás můj přístup? Pokud cítíte, že bych mohla být právě vaší pravou rukou, ozvěte se.